Με επιτυχία τα 33α Βαρτζάκεια

ΒΑΡΤΖΑΚΕΙΟΣ 33 1Με επιτυχία πραγματοποιήθηκαν τα 33α Βαρτζάκεια, εκδήλωση που διοργάνωσε ο Σύλλογος Δρομέων Υγείας Πειραιά την Κυριακή 13 Οκτωβρίου και στήριξε ο Σύλλογος μας. Εκατοντάδες δρομείς έλαβαν μέρος, τρέχοντας μέσα στον Πειραιά, δίνοντας έμπρακτα το μήνυμα της συμμετοχής αλλά και της προσφοράς καθώς τα χρήματα της συμμετοχής θα διατεθούν στο Ίδρυμα "Η Κιβωτός του Κόσμου".

βαρτζακεια 33Το Σύλλογο μας εκπροσώπησε το μέλος του Δ.Σ., κ. Δημήτρης Πετρόχειλος ενώ το παρών έδωσε και το Σχολείο με τους κ. Αντώνη Βουτσίνο (Διευθυντής) και κ. Αθανάσιο Κούτσα (Λυκειάρχης) να δίνουν το παρών όπως επίσης το "εναρκτήριο λάκτισμα" το έδωσε ο κ. Ιωσήφ Βουράκης ο οποίος εκτός από Πρόεδρος του Οργανισμού, Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας Πειραιά είναι και απόφοιτός μας, όπως επίσης στην εκδήλωση παρευρέθηκε και ο κ. Γιώργος Βίτσας, πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Saint-Paul.

Πολλά συγχαρητήρια για την εκδήλωση και στις επόμενες!